Рекомендовані нашими фахівцями проекти відповідей на типові листи та інші звернення організацій коллективного управління

Пропозиція врегулювати питання від громадської спілки УЛАСП

Мета данних листів - це фіксація та підтвердження для майбутнього судового позову дати початку використання музики. Саме з цієї дати ГС УЛАСП буде вимагати шляхом звернення до суду оплати роялті в подвійному обсязі (тарифи акредитованих ОКУ) з тих, хто не має укладеного договору з правовласником.

Якщо Ви:

- не маєте укладеного договору з правовласником рекомендуємо негайно його укласти або вимкнути музику та направити лист відповіді з зазначеною інформацією (лист має бути з повідомленням про вручення);

- маєте укладений ліцензійний договір з правовласником, наприклад ExpertMusic (ТОВ"Індормедіа") то необхідно направити наступну відповідь ГС УЛАСП (лист має бути з повідомленням про вручення):

Нами розглянуто Вашу пропозицію/звернення від ____________ № ______ та повідомляємо наступне.

Компанія ___________ правомірно викорустовує фонограми музичних творів на підставі укладеного ліцензійного договору з правовласником ТОВ "Індормедіа" за яким нам надано 100% авторських прав (авторів, композиторів тощо) та 100% суміжних прав (виробників фонограм та виконавців).

Наразі фонограми виконань музичних творів які ми використовуємо вилучені ТОВ "Індормедіа" як правовласником з управління УЛАСП. Отже УЛАСП не має жодних повноважень щодо фонограм виконань, які ми використовуємо і не може нам пропонувати укласти договір на використання фонограм виконань музичних творів з репертуару ТОВ "Індормедіа".

Також звертаю увагу, що рішеннями Верховного суду України, зокрема по справам 910/18772/19 та 904/951/20 чітко визначено відсутність повноважень у ГС УЛАСП звертатись до суду без повноважень отриманих від правовласника.

Якщо необхідне підтверждення надання нам суміжних прав виробника фонограми та/або виконавців пропонуємо звернутись безпесоредньо до правовласника за тел. +380 44 290-95-52 або емейл support@expertmusic.net

Вразі безпідставного звернення ГС УЛАСП до суду нами буде залучено адвоката і витрати на оплату його послуг буде покладено на ГС УЛАСП разом з іншими нашими витратами на ведення судової справи.

Пропозиція врегулювати питання ..... (від приватної організації ОКУАСП)

1. Ви не зобов'язані надавати жодну відповідь

2. Якщо є бажання надати відповідь, то проект може бути наступним:

Нами розглянуто Ваше звернення від ____________ № ______ та повідомляємо наступне.

Відповідно до інформації МінЕкономіки ПО ОКУАСП не включена до реєстру організацій коллективного управління, а зазначене у Вашому листі свідоцтво № 18 від 24.01.2011р. втратило чинність з 22 квітня 2019 року.