Як УЛАСП/ОКУАСП намагаються ошукати заклади торгівлі та харчування.

З початку червня 2019 року УЛАСП та ОКУАСП розпочали розповсюджувати неправдиву інформацію з метою ошукати та неправомірно заволодіти роялті від закладів торгівлі, харчування, тощо.

Звертаємо Вашу увагу, що ПО УЛАСП та ПО ОКУАСП не мають повноважень для надання дозволів на публічне виконання творів, зокрема з огляду на наступне:

  • ПО «Українська ліга авторських і суміжних прав» та ПО «Організація колективного управління авторськими та суміжними правами» мають Свідоцтва ОКУ (№ 19 від 24.01.2011 р. та № 18 від 24.01.2011р. відповідно) чинність яких припинилась 22/04/2019 року та вони виключені з реєстру організацій колективного управління (підтверджується листом МінЕкономіки України - переглянути лист);
  • компанії Сони, Ворнер, Юниверсал не мають 100% авторських прав необхідних для надання дозволу на публічне виконання музичних творів - вони мають лише право на частку винагороди, яка в жодному творі сукупно не перевищує 50%;

Наразі, УЛАСП здійснює розсилку “Пропозиції” з інформацією яка не відповідає дійсності - за цим посиланням Ви можете ознайомитись з її змістом та коментарем нашого експерта

Пропонуємо боротися з шахрайством разом!

Отримали незрозуміле звернення стосовно використання музики?

Звертайтесь до служби підтримки ExpertMusic наші фахівці безкоштовно проаналізують отриману інформацію та підготують рекомендації!

support@expertmusic.net

+380 44 290-95-52

PS Зміни законодавства України яке регулює діяльність посередників, таких як організації коллективного управління жодним чином не впливають та не стосуються ExpertMusic як правовласника!

Обман в предложении УЛАСП.mov

Читайте также:  • Как выбрать лучшего поставщика музыки для заведения и лицензии на ее использования и не ошибиться? (узнать) Форма сравнения поставщиков музыки для заведения (просмотреть)
  • Как сделать отличное музыкальное оформление заведения, сэкономив время и деньги? (узнать)
  • Какой должна быть лицензия на музыку или что нужно прописать в лицензионном договоре?(узнать)
  • Каким должен быть сервис по музыкальному оформлению (узнать)
  • Три главных рекомендации, как сэкономить маркетинговый бюджет на музыкальное оформление заведения (узнать)
  • Что делать пришли из ОКУ (организации коллективного управления)? (узнать)
  • Как убедится в том, что Ваш поставщик музыки обладает правами на музыку о которой заявляет? (узнать)