Відгук про УЛАСП, ОКУАСП або як УЛАСП та ОКУАСП намагаються ошукати заклади торгівлі та харчування.

З початку червня 2019 року УЛАСП та ОКУАСП розпочали розповсюджувати неправдиву інформацію з метою ошукати та неправомірно заволодіти роялті від закладів торгівлі, харчування, тощо. Нижче навожу основні 4ри маніпуляції УЛАСП та факти, що їх спростовують.

Маніпуляція перша - нібито УЛАСП з ОКУАСП мають повноваження для надання авторських прав на популярну іноземну музику.

Звертаємо Вашу увагу, що ПО УЛАСП та ПО ОКУАСП не мають повноважень для надання дозволів на публічне виконання творів, зокрема з огляду на наступне:

 • ПО «Українська ліга авторських і суміжних прав» та ПО «Організація колективного управління авторськими та суміжними правами» мають Свідоцтва ОКУ (№ 19 від 24.01.2011 р. та № 18 від 24.01.2011р. відповідно) чинність яких припинилась 22/04/2019 року та вони виключені з реєстру організацій колективного управління (підтверджується листом МінЕкономіки України - переглянути лист);

 • компанії Сони, Ворнер, Юниверсал не мають 100% авторських прав необхідних для надання дозволу на публічне виконання музичних творів - вони мають лише право на частку винагороди, яка в жодному творі сукупно не перевищує 50%;

Обман в предложении УЛАСП.mov

Маніпуляція друга - нібито тільки УЛАСП має повноваження надавати дозволи на використання фонограм і зафіксованих в них виконань музичних творів.

Наразі, УЛАСП здійснює розсилку “Пропозиції” з інформацією яка не відповідає дійсності - за цим посиланням Ви можете ознайомитись з її змістом та коментарем нашого експерта

Ось факти, що спроспростовують тверждження УЛАСП:

Маніпуляція третя - договір з УЛАСП дає можливість використовувати будь-яку музику.

 1. Ми вище навели доводи, що УЛАСП та інші його партнери не мають авторських прав, щоб надавати дозволи на використання хітових іноземних музичних творів;

 2. Вже ціла низка правовласників відповідно до Закону вилучила фонограми виконань музичних творів з управління УЛАСП і УЛАСП не має повноважень щодо надання дозволів на їх використання та на може отримувати за їх використання роялті. Наприклад, ExpertMusic як правовласником також вилучено фонограми виконань музичних творів з управління та заборонено УЛАСП укладати договори на музику з каталогу ExpertMusic (детальніше у статті)

Маніпуляція четверта - УЛАСП заявляє, що вразі отримання претензій правовласників або будь-яких інших осіб УЛАСП несе відповідальність та гарантує врегулювання всіх претензій за свій кошт.

В умовах проекту договору який УЛАСП пропонує до підписання немає ані слова про відповідальність (детальніше у статті) та навіть немає жодного зобов'язання перед користувачем (детальніше у статті)

Наші фахівці проаналізували проект договору УЛАСП, який розміщено на сайті та надсилається для підписання користувачам та навели 7м основних прихованих маніпуляцій в договорі (детальніше в окремій статті)

Якщо Ви:

 • отримали зверння від УЛАСП?

 • шукаєте легальний та правомірний спосіб використання музики без співпраці з УЛАСП?

 • не маєте бажання співпрацювати з УЛАСП?

 • бажаєте дати відсіч УЛАСП?

Пропоную ознайомитись з статтею як цього досягти

Пропонуємо боротися з шахрайством разом!

Отримали незрозуміле звернення стосовно використання музики?

Звертайтесь до служби підтримки ExpertMusic наші адвокати безкоштовно проаналізують отриману інформацію та підготують рекомендації!

support@expertmusic.net

+380 44 290-95-52

PS Зміни законодавства України яке регулює діяльність посередників, таких як організації коллективного управління жодним чином не впливають та не стосуються ExpertMusic як правовласника!

Читайте также: • Как выбрать лучшего поставщика музыки для заведения и лицензии на ее использования и не ошибиться? (узнать) Форма сравнения поставщиков музыки для заведения (просмотреть)

 • Как сделать отличное музыкальное оформление заведения, сэкономив время и деньги? (узнать)

 • Какой должна быть лицензия на музыку или что нужно прописать в лицензионном договоре?(узнать)

 • Каким должен быть сервис по музыкальному оформлению (узнать)

 • Три главных рекомендации, как сэкономить маркетинговый бюджет на музыкальное оформление заведения (узнать)

 • Что делать пришли из ОКУ (организации коллективного управления)? (узнать)

 • Как убедится в том, что Ваш поставщик музыки обладает правами на музыку о которой заявляет? (узнать)